Formy płatności

Sklep FoteleUszaki.pl oferuje cztery sposoby płatności za zamówione towary: 

1. Płatność online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności Shoper, który obsługuje większość transakcji z banków działających w Polsce. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

2. Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

3. Płatność ratalna mBank 

Jedną z form płatności dostępną w naszym sklepie są raty mBank. Raty mBank to kredyt, który możesz wziąć nawet w 15 minut podczas zakupów online. Kredyt można wziąć na okres od 3 do 48 m-cy na kwotę od 300 zł do 20 000 zł. Więcej informacji: mBank raty

4. Płatność kartą płatniczą 

W naszym sklepie można dokonać płatności kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

Nie ma możliwości uiszczenia płatności przy odbiorze towaru. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl